Connect with us

Magazin

Üç Kuruş’un Neriman’ı Nursel Köse: Türk kadını olarak engelli koşuda gibiyiz hayat boyu

Show TV’de ekrana getirilen Üç Kuruş dizisinde Neriman karakterine hayat veren ünlü oyuncu Nursel Köse, verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Köse, “Tipim baskın karakterleri oynamaya elverişli” dedi.

Published

on

Paramparça dizisi ile hafızalarda yer edinen ardından Avlu’da rol alan Nursel Köse, şimdilerde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Üç Kuruş dizisinde Neriman karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Habertürk’e özel açıklamalarda bulunan Köse, “Neriman” karakteri hakkında konuştu. Karakteri ile benzer özellikleri olduğunu söyleyen Köse, şunları söyledi:

“Kesinlikle oynadığım karakterlerin yansıması bu. Sert, keskin, güçlü ve baskın karakterleri oynamaya tipim elverişli sanırım. Gerçek hayatta bir Türk kadını olarak önümüze altın tepside sunulmuyor fırsat eşitliği. Engelli koşuda gibiyiz hayat boyu. İdmanlı olmak, güçlü olmak, zorlayıcı olmak, talep etmek ve yılmamak durumundayız insan gibi eşit koşullarda yaşamak ve hatta hayatta kalmak için.

Bu biz kadınların yumuşak ve ılımlı, anaç yanlarımızı törpülemekten de geçiyor. Sevginin, barışçıl olmanın, toleranslı ve ön yargısız olmanın kalplerin kapılarını açtığını düşünen ve bunu özelimde uygulayan biriyim.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar