Connect with us

Magazin

Üçüncü kez kanser olan Gülay Sezer, vasiyetini hazırladı

Daha önce birer yıl arayla mesane ve böbrek tümörü ameliyatı geçiren ve bir süre önce de rahim kanseri teşhisi konan şarkıcı Gülay Sezer, sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Sezer, ameliyattan önce vasiyetini hazırladığını da söyledi.

Published

on

By

90’lı yılların unutulmaz şarkısı, ‘Cesaretin Var mı Aşka?’ ile hafızalara kazınan şarkıcı Gülay, son yıllarda sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda da iki kez kanserle mücadelesini kazanan, bir dönem çoklu organ yetmezliği tedavisi de gören Gülay Sezer, rahim kanserine yakalandı. Bodrum^dan İstanbul’a dönerek tedavisine başlayan şarkıcı Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu’na konuştu.

Gülay Sezer, “Sevenlerim korkmasın, üzülmesin. Kanser konusunda bayağı deneyimliyim. Bu üçüncü kanserim. İki sene önce de çoklu organ yetmezliğini atlatmıştım. Henüz dokuz canımı tamamlamadım, beş canım dah var. Sevenlerim dua etsinler benim için” dedi.

Her ihtimale karşı vasiyetini hazırladığını belirten Gülay, “Artık bir vasiyet hazırlayayım yani. Her ihtimale karşı. Bir şey olacağından değil ama bulunsun. Olmasını istediğim şeyler var” açıklamasında bulundu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar