Connect with us

Magazin

Ünlü çifte Paris’te şok! Ellerindeki paradan oldular

Çift, Paris sokaklarında gezerken bir sokak satıcısıyla karşılaştı. Satıcı, elindeki topları bulan kişiye para vereceğini söyledi. Ünlü çift ise bu oyuna katılarak ellerindeki paradan oldu.

Published

on

By

Oyuncu ve dijital içerik üreticisi çift Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Albayram; rol aldıkları diziler, yayınladıkları videolar ile adlarından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü çift, Fransa’nın başkenti Paris’e tatile gitti. Çift, Paris sokaklarında gezerken bir sokak satıcısıyla karşılaştı. Satıcı, elindeki topları bulan kişiye para vereceğini söyledi. Ünlü çift ise bu oyuna katılarak ellerindeki paradan oldu.

Oyuncu çift Fırat-Ceyda Kasabalı Albayram, son günlerin en dikkat çeken isimlerinden. Rol aldıkları dizilerle adından söz ettiren çift, 2016 yılında hayatlarını birleştirdi. Geçen yıl ‘Vay Babam Vay’ filminde birlikte kamera karşısına geçen Albayram ile Kasabalı, burada da evli bir çifti canlandırdı.

Sabah’ın haberine göre; Ünlü çift, dizi ve filmlerdeki başarılarını daha sonra dijital ortama da taşımaya karar verdi. Çektikleri eğlenceli videolarla geniş bir takipçi kitlesine ulaşan karı-koca, geçtiğimiz günlerde Fransa’nın başkenti Paris’e tatile gitti. Ancak keyifli başlayan tatil, art arda yaşadıkları ilginç olaylarla unutulmaz anılara dönüştü.

Hayatları boyunca unutmayacakları bir olay yaşadı

İkili, ilk şoku şehir turu yaptıklarında yaşadı. Girdikleri bir mekanda alışveriş yapmak isterken, güvenlik nedeniyle kredi kartlarının bloke edilmesiyle ne yapacaklarını şaşıran Albayram ve Kasabalı, ellerindeki kısıtlı parayla gezilerine devam etti. Sokaklarda dolaşan çift, macera dolu bir gün geçirdi. Karı koca, daha sonra Eyfel Kulesi’ne çıkmak istedi.

Burada bir sokak satıcısıyla karşılaşan Albayram ile Kasabalı, hayatları boyunca unutmayacakları bir olay yaşadı. Çift, elindeki toplarla şov yapan adamı bir süre izledi.

Toplamda 150 Euro verdi

Satıcı, elindeki topları bulan kişiye para vereceğini söyledi ve etrafını saran birkaç kişinin bu şekilde para kazandığını gördü. Albayram da hemen oyuna dahil olmak istedi. Toplamda 150 Euro verdi ve dakikalar içinde bu parayı kaybetti. Sonrasında çift, satıcının etrafındaki kişilerin arkadaşı olduğunu ve yaptıkları bu numarayla insanları dolandırdığını öğrendiler.

‘Resmen teşkilat olmuşlar’

Fırat Albayram, başlarına gelen talihsiz olayı şu sözlerle dile getirdi: “Bir baktım topu gösterenler parayı kazanıyor. Demek ki kolay diye düşündüm. Meğer orada parayı kazananlar adamın arkadaşlarıymış. Ben de bir anda gaza geldim, 150 Euro kazanacağımı düşündüm ama aksine elimdeki 150 Euro’yu kaptırdım. Resmen teşkilat olmuşlar. Ben de turist hareketi yaptım ve son paramı kaybettim.”

“Benden de para istediler ama vermedim”

Ceyda Kasabalı ise yaşadıkları şoku şöyle anlattı: “Fırat parasını kaybettikten sonra yabancı bir turist yanımıza gelip olayı anlattı. ‘Onlar arkadaş ve herkese bunu yapmaya çalışıyorlar’ dedi. Hatta beni de oyuna dahil etmeye çalıştılar. Benden de para istediler ama vermedim.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar