Connect with us

Dünya

Ünlü fast-food zincirinde rezalet Hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı!

İngiltere’de ünlü bir fast food zincirinden hamburger alan çift, eve geldiklerinde tam yiyecekleri sırada, hamburgerde hareket eden bir şey fark ettiler. Yemek üzere oldukları şeyin turşu görünümlü bir sümüklü böcek olduğunu anlayınca mideleri ağızlarına geldi.

Published

on

İngiltere’de yaşayan bir çift, eve gitmeden ünlü fast- food zincirine uğrayarak, hamburger satın aldı. Sevgililer, hamburgeri açtıklarında paketin içinden sümüklü böcek çıkması nedeniyle büyük şaşkınlığa uğradı. İkili, sümüklü böceği ilk başta turşu sandıklarını ve az kalsın yiyeceklerini söyledi.

İngiltere’de dünyaca ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden çıkan sümüklü böcek, skandala neden oldu. Animee Welch isimli kadın ve erkek arkadaşı Josh Bakin, tüm gün gezdikten sonra yorgun olmaları nedeniyle, dünyaca ünlü bir fast-food zincirinden hamburger satın aldı.

Hareket ediyordu

Eve gittiklerinde aç olmaları yüzünden hızlıca paketi açan çift, hamburgerin içinde hareket eden bir şey gördü. Hemen hamburgerin içindekini incelemeye başlayan Welch ile Bakin, bunun bir sümüklü böcek olduğunu anladı. Sevgililer, sümüklü böceği turşuya benzettiklerini ve az kalsın yemek üzere olduklarını söyledi.

Turşu diye yiyeceklerdi

Hamburgerlerinden sümüklü böcek çıkmasının ardından durumu sosyal medya hesaplarında paylaşan ikiliye kısa sürede çok sayıda destek geldi. Olayın duyulmasının ardından sevgililerden Animee Welch ile iletişime geçen fast- food zinciri yetkilileri, skandal olayla ilgili soruşturma başlatıldığı ve para iadesi yapılacağı sözünü verdiler.Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast- food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı

Paralarını alana kadar hamburgerin içinde tutuyorlar

Animee Welch, firmanın kendilerine para iadesi sözü verdiğini ancak şu ana kadar paralarını alamamaları nedeniyle, sümüklü böceği hamburgerin içinde tutmaya devam ettiklerini anlattı. Çift, paranın ödenmemesi durumunda, ellerindeki hamburgeri kanıt olarak göstermeyi planlıyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar