Connect with us

Magazin

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, 40 milyonluk villa aldı

Komedyen Hasan Can Kaya’nın 40 milyon TL’ye 1. Levent’ten villa aldığı ve villayı bankadan kredi çekerek alan Kaya’ya, patronu Acun Ilıcalı’nın kefil olduğunu iddia edildi.

Published

on

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, bugünkü yazısında ünlü komedyen Hasan Can kaya ile ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, komedyen Hasan Can Kaya’nın 40 milyon TL’ye 1. Levent’ten villa aldığını ve villayı bankadan kredi çekerek alan Kaya’ya patronu Acun Ilıcalı’nın kefil olduğunu iddia etti. Akay, “Komedyen Hasan Can Kaya, 40 milyon TL’ye 1. Levent’te villa aldı. Villayı bankadan kredi çekerek alan Kaya’ya patronu Acun Ilıcalı kefil oldu. Hasan Can Kaya, 2021 yılında ise Acun Ilıcalı’nın Ulus Yeşil Evler’de satışa çıkardığı tripleks villayı annesi için satın almıştı.” açıklamasını yaptı.

Hasan Can Kaya, YouTube’daki kanalında yaptığı programla ün yapmış ve Acun Ilıcalı’nın dijital platform Exxen’i kurmasıyla da buraya geçerek, yılın en büyük transferlerinden birine imza atmıştı.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar