Connect with us

Dünya

Ünlü modelin takıntılı hayranı iki cinayeti itiraf etti!

İngiltere’de, ünlü model Kate Moss’u takip edip gizlice evine girdiği için hakkında uzaklaştırma kararı verilen adam, 67 yaşındaki babasını ve 73 yaşındaki annesini öldürdüğünü itiraf etti.

Published

on

By

Dünyaca ünlü model Kate Moss’u takip ettiği için hakkında uzaklaştırma kararı verilen William Warrington (40), annesi Valerie (73) ve babası Clive Warrington’ı (67) öldürmekten suçlu bulundu.

NTV’nin haberine göre daha önce suçlamaları reddeden Warrington, bu sabah Bristol Crown Court’taki duruşmada anne ve babasını öldürdüğünü itiraf etti.

Warrington’ın, daha önce süper model Kate Moss’un evine eşyalar bıraktıktan sonra uzaklaştırma kararı almış olması da dikkat çekti.
Savcı Richard Atkins, 2019’da Oxford Sulh Ceza Mahkemesi’ne yaptığı açıklamada, Warrington’ın eylemlerinin ünlü model ve ailesi için sıkıntıya neden olduğunu söylemişti.
Warrington, Kate Moss’un evine bir şişe şampanya, kek ve bir keresinde de içinde tehdit notu olan metal bir miğfer bırakmıştı. Daha sonra da aynı adrese Operadaki Hayalet maskesini bıraktığı belirtilmişti.
Warrington’ın boşanmış olan ebeveynleri, bu yıl 2 Mart tarihinde Gloucestershire’da iki ayrı adreste ölü olarak bulundu. Katil, bu yıl 17 Şubat’ta ev arkadaşına bıçakla saldırdığı sırada tutuklanmış ve ardından da ruh sağlığı yasası uyarınca gözaltına alınmıştı. Gloucester’daki Wotton Lawn psikiyatri ünitesine alınan Warrington, 1 Mart öğleden sonra Wotton Lawn’dan kaçtı ve cinayetleri işledi.

Salı günü Bristol Kraliyet Mahkemesi’nde yapılan duruşmada William Warrington, anne ve babasını bıçaklayarak öldürdüğünü kabul etti.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar