Connect with us

Magazin

Ünlü oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın gizlice evlendiği ortaya çıktı

Nilsu Berfin Aktaş, güzelliğiyle çok konuşulan isimlerdendi. Son olarak Benim Hayatım dizisiyle izleyici karşısına çıkan 23 yaşındaki Aktaş’ın, sevgilisiyle sessiz sedasız evlendiği ortaya çıktı.

Published

on

“Kuzey Yıldızı: İlk Aşk” dizisi, eğlenceli anları ile dikkati çekti. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin başrol oynadığı dizide; Nilsu Berfin Aktaş, Aslıhan Kapanşahin, Gizem Güneş gibi isimler ilgi topladı. Genç oyuncuların buluştuğu dizide özellikle Nilsu Berfin Aktaş, güzelliği ile beğenileri üzerine çekti.

Dizinin bitmesinin ardından setlerden uzak kalmayan ve birçok projeye imza atan Aktaş, “Benim Hayatım” dizisi ile seyirci karşısına çıktı. Dizi seyircisinden istediği desteği alamadı ve final kararı verdi. Ancak Nilsu Berfin, rolünün altından kalkmayı başardı.
Güzel ve genç oyuncu dizi projeleri dışında, şimdilerde özel hayatıyla magazin gündemine gelmeye başladı.

Güzel oyuncu Nilsu Bergin Aktaş’ın gizlice, Ankara’da yaşayan iş insanı Serdar Sertçelik’le evlendiği ortaya çıktı. İkilinin sevgili oldukları biliniyordu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; daha önce yaptığı evlilikten çocukları olan Sertçelik, gecede ilk kez ödül alan eşinin heyecanını paylaşmıştı. Nilsu Berfin Aktaş yaptığı açıklamada ise “Hayatımda her şey çok güzel gidiyor. Birbirimizi özledikçe ya o İstanbul’a geliyor ya da ben Ankara’ya gidiyorum” demişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar