Connect with us

Magazin

Ünlü şarkıcı da tartışmaya katıldı: ‘Sezen’in şarkı sözleri dinden çıkaracaksa ben de ateistim’

Şarkıcı Seçil Gür, önceki gün City’s Nişantaşı’nda görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlatan Gür, sosyal medyada linç edilen Sezen Aksu’ya sahip çıktı. Gür, “Sezen Aksu’nun şarkı sözleri beni dinden çıkaracaksa ‘ben ateistim’ o zaman” çıkışıyla şaşkınlık yarattı. İşte detaylar…

Published

on

Yeni bir albüm hazırlığı içerisinde olduğunu dile getiren güzel sanatçı, Gülşen’in transparan elbise tercihi hakkında çarpıcı açıklama yaptı.

“BU KADAR TACİZ VAKASI VARKEN…”

Gür, “Ülkemizde o kadar kadın cinayetleri işlenirken, ortalıkta bu kadar terör, tecavüz ve taciz varken, Gülşen’in külodunun konuşuluyor olması beni ve meslektaşlarımı üzüyor…

İnsanların mayo, külot, bikini dediği şey sahnede kullanıldığı an kostüm olur, bir işin parçası olur. Büyütülecek ve abartılacak bir konu değil.” ifadelerini kullandı.

“SEZEN AKSU KIRMIZI ÇİZGİM”

Sezen Aksu’nun tartışılan ve gündem olan şarkı sözleri ile ilgili de oldukça net açıklamalar yapan Seçil Gür, “Sezen Aksu benim kırmızı çizgim. Sezen Aksu’nun şarkı sözleri beni dinden çıkaracaksa ‘ben ateistim’ demek istiyorum.

“DİLLERİ KOPSUN”

Bu dünyada onun sözlerine laf edilmesi çok nezaketsizce. Sezen bu dünyanın dili. Çok naif bir dili var. Dinleğimiz hiç bir şarkıda isyan, sevgisizlik, saygısızlık göremiyorsunuz. Nasıl bir cehaletle Sezen’e dil uzatmışlar, dilleri kopsun diyorum.” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar