Connect with us

Magazin

Ünlülerden Fatma Girik’e veda mesajları…

Son dakika haberine göre; ünlü oyuncu Fatma Girik hayatını kaybetti. Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, oyuncunun vefatını “Yeşilçam’ın ve Şişlimizin büyük değeri, ilçe başkanlığı yaptığım dönemde birlikte çalışmaktan onur duyduğum eski Şişli Belediye Başkanımız sevgili Fatma Girik’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim” diye paylaştı. Magazin dünyasının ünlü isimleri usta sanatçıya veda mesajları yayınladı…

Published

on

Usta sanatçı Fatma Girik’ten kötü haber geldi. 79 yaşındaki Fatma Girik tedavisi için Bodrum’dan İstanbul’a gelmişti. Altı aydır İstanbul’da tedavi gören ünlü oyuncu bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Fatma Girik için şu ifadeleri kullandı; “Yeşilçam’ın ve Şişlimizin büyük değeri, ilçe başkanlığı yaptığım dönemde birlikte çalışmaktan onur duyduğum eski Şişli Belediye Başkanımız sevgili Fatma Girik’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim.”

Yeni yılı hasta yatağında karşılayan Fatma Girik’in son fotoğrafını yeğeni Ahu Turanlı sosyal medyada paylaşmıştı. Turanlı paylaşımına; “Biz 2021’i hastanede uğurluyoruz… İnşallah 2022 hepimiz için güzel ve sağlıklı günler getirir” notunu düşmüştü.

BETÜL DEMİR

“Çocukken denetlemeye çıktığında (belediye başkanı iken) sokaklarda karşılaşırdık. Öyle ışık saçan, öyle onurlu duruşu vardı ki son nefesine kadar hep dik… ”

METİN UCA

“Türk sinemasının muhteşem oyuncusu, büyük usta, sinemamızın üç yapraklı yoncasının en güzel unsuru, Fatma Girik ablamız da ölümsüz anılarımıza, kalplerimizin en sıcak unutulmazlar köşesine gitmiş, anısına sonsuz saygıyla, Türkiyenin başı sağ olsun.”

MEHMET ASLAN

“Türk sinemasının mihenk taşlarından, Yeşilçam’ın en güzel aktrislerinden Fatma Girik hayatını kaybetti…Çok üzüldüm.Kendisine Allah’tan rahmet ve tüm sevenlerine baş sağlığı dilerim…Mekanı cennet olsun…Eserleri ölümsüz.”

GONCA VUSLATERİ

“Kadın Hamletim.. canımızın içi..başımız sağ olsun…”

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar