Connect with us

Gündem

Uyuşturucudan yargılanan eski Ak Parti çalışanı Ayvatoğlu: “Cumhurbaşkanımızdan özür diliyorum!”

Uyuşturucu kullandığı görüntülerle gündeme gelen eski Ak Partili Kürşat Ayvatoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan özür diledi!

Published

on

By

DW Türkçe’nin canlı yayınında Nevşin Mengü’nün sorularını yanıtlayan Kürşat Ayvatoğlu, araç alım satımıyla gelir elde ettiğini savundu. Araçta uyuşturucu içildiğini doğrulayan Ayvatoğlu, Ak Parti içinde sadece büro çalışanı olduğunu, Hamza Dağ’a da yakın olmadığını söyledi.

Yılda bir hafta tatil yaptığını söyleyen Ayvatoğlu, çok hırslı oluğunu her sabah 07:00’de kalkarak çok çalıştığını kaydetti. Ayvatoğlu, babasından kalan tazminat ve bir arsadan elde ettiği gelirle işlerini büyüttüğünü ayrıca ortakları bulunduğunu söyledi. Araç alım satış işinden aylık 30 binden fazla gelir elde ettiğini kaydeden Ayvatoğlu, Ak Parti’den aldığı sembolik ücreti yardım işlerinde kullandığını öne sürdü.

Ayvatoğlu, görüntüleri paylaşanların çocukluk arkadaşları olduğunu ve aralarında alacak verecek yüzünden sorun oluğunu da kaydetti.

Madde bağımlısı olmadığını ve tedaviye ihtiyaç duymadığını ifade eden Ayvatoğlu, “25 yaşında bir insan hata yapabilir” dedi. Ayvatoğlu, Hamza Dağ, ve Süleyman Soylu’dan da özür dileyerek sözlerini tamamladı.

Arabada uyuşturucu madde kullanırken görüntüleri ortaya çıkan Ayvatoğlu, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar