Connect with us

Yaşam

Whatsapp kullanıcıları dikkat!

Dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması Whatsapp, artık büyük şirketler için bile haberleşme platformu haline geldiğinden ötürü işleri kolaylaştıracak yeni bir güncelleme hazırladı.

Published

on

By

Whatsapp özellikle masa başında çalışan kullanıcıların çok tercih ettiği web sürümüne yeni güncelleme getirdi. Dünyanın en popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, web sürümü uzun süre önce giriş konusunda yeni bir özellikle gündeme gelmişti.

Şu an Web sürümü açmak için ekranda çıkan QR kodun telefonlar üzerinden taratılması gerekirken, yeni özellikte ise bunun yerine telefonların parmak izi sensörü kullanılacak denilmişti. Firma yeni özelliği ilk olarak beta tarafında olmak üzere yavaş yavaş dağıtıma çıkarmaya başladı.

Uygulanabilir olması biraz zaman alacak olan imkan, özellikle kullanım oranının daha da arttığı bu dönemde işe yarayacak. Firma geçtiğimiz günlerde Web sürümüne sesli ve görüntülü konuşma desteği geliyor haberiyle gündem olmuştu.

Web sürümü kullanışlı yapısıyla zahmetsiz ve hızlı bir iletişim imkanı tanıyor. Birçok şirketin de haberleşme konusunda kullandığı Whatsapp Web’deki bu yeni özellik kullanıcılar arasında memnuniyet sağlayacak.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar