Connect with us

Magazin

Will Smith’ten olay açıklama: Jada Pinkett ile evliliğimiz tek eşli olarak başladı ama sonra hayatımıza başkaları da girdi

1997 yılından bu yana Jada Pinkett Smith ile evliliklerini sürdüren Will Smith, açık ilişki yaşadıkları iddialarına açıklık getirdi.

Published

on

By

Onlar tam 24 yıldır bir yastığa baş koyuyorlar. Evliliklerinden dünyaya gelen iki çocukları ile Hollywood’un en mutlu çiftlerinden biri olarak gösteriliyorlar. Onların dışarıdan imrenilen bu evliliğinin sırları da merak konusu.

Ama öte yandan da ünlü çiftin evliliğine dair birçok iddia da ortalıkta dolanıyor. Ünlü oyuncu, sonunda bu iddialar hakkında ilk kez konuştu. “Açık evlilik” yaşayıp yaşamadıklarını ve ilişkilerinin yıllar içinde nasıl evrildiğini ifade etti.

1997 yılından bu yana evliler

1997 yılından bu yana Jada Pinkett Smith ile evli olan Will Smith, ilk kez evlilikleri üzerindeki sır perdesini kaldırdı ve “açık evlilik” iddialarına yanıt verdi. GQ dergisinin kasım sayısına konuk olan 53 yaşındaki Smith “İlişkimiz tek eşli olarak başladı. Ama sonra evrildi” diye konuştu. Smith, evlilikleri boyunca hem kendisinin hem de eşinin başkalarıyla da ilişki yaşadığını itiraf etti.

‘Jada, geleneksel evliliğe inanmıyordu’

“Jada, geleneksel evliliğe asla inanmadı. Gelenek dışı ilişkiler yaşayan aile üyeleri vardı. Yani Jada benden çok farklı bir ortamda büyümüştü” diyen Smith “mükemmel ilişkinin tanımıyla ilgili bitmez tükenmez tartışmalar olduğunu da” vurguladı. Will Smith “İlişkimizin  bir bölümünde tek eşliliği seçtik. Ama bunun, mükemmel ilişkinin tek yolu olduğunu da düşünmüyorduk” dedi.

‘Kimseye öneride bulunmuyorum’

Will Smith, 1997 yılında evlendiği Jada Pinkett Smith ile birbirlerine “güven duyduklarını ve özgür bıraktıklarını” da söyledi. Sonra da sözlerini şöyle sürdürdü: “Evlilik, bizim için hapishane olamaz.” Bunun kendi hayat görüşleri olduğunun altını çizen Will Smith “Kimseye bizim yolumuzu önermiyorum” cümlesini de sözlerine ekledi.

‘Birbirimizden ayrı kalamadık’

Jada Pinkett Smith, geçen yıl rap’çi August Alsina ile kısa bir gönül ilişkisi yaşamıştı. Hatta bunun üzerine çiftin gizlice ayrıldığı iddiaları da basına yansımıştı. Fakat Will ve Jada Pinkett Smith sonra yeniden bir araya geldiler. Bu konu hakkında da şunları söyledi Will Smith “Birbirimizden uzaklaşmak için her şeyi yaptık. Ama sonunda sadece bunun mümkün olmadığının farkına vardık.”

Harem fantezisi

Will Smith, geçmişte kafasında yarattığı bir fanteziden de söz etti. Buna göre Smith, bir zamanlar ünlü oyuncu Halle Berry ve balerin Misty Copeland’ın da yer aldığı 20 kişilik bir haremi olmasını hayal ediyordu. Hatta bu konuyu yaşam koçu Michaela Boehm ile tartıştığını ama sonunda iyi bir fikir olmadığına karar verdiğini de sözlerine ekledi.

İki evliliğinden üç çocuğu var

Will Smith ile Jada Pinmett Smith’in evliliğinden 23 yaşında Jaden ve 20 yaşında Willow adlı iki tane çocuğu bulunuyor. Smith’in eski eyi Sheree Zampino’dan da şu anda 28 yaşında olan Trey adında bir çocuğu daha var.

Kaynak: Hürriyet

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar