Connect with us

Dünya

Yasak aşk ölümle sona erdi! Ünlü şarkıcı MC Kevin hayatını kaybetti

Mc Kevin ismiyle bilinen ve gerçek adı Kevin Nascimento Bueno olan 23 yaşındaki funk şarkıcısı, üç hafta önce evlendiği eşine ihanet etti. Yakalanmamak için otel odasından kaçmaya çalışan şarkıcı balkondan düşerek hayatını kaybetti.

Published

on

Brezilya, MC Kevin’ın ölümü ile sona eren yasak aşk skandalıyla sarsıldı. Nisan ayında 33 yaşındaki avukat Deolane Bezrra ile evlenen 23 yaşındaki Bueno, geçen pazar günü balkondan düşerek hayatını kaybetti.

Bueno, Rio De Janeiro’da kaldığı otele arkadaşı Victor Fontenelle ile birlikte 26 yaşındaki model Bianca Domingues’i davet etti. Bueno ve Fontenelle burada Domingues’le cinsel ilişkiye girdi. İlerleyen saatlerde odanın kapısı çalınırken, Bueno çiçeği burnunda eşinin geldiğini düşündü.

Eşini aldattığının ortaya çıkmasından korkan Bueno, odadan kaçabilmek için balkona koştu. Alt kattaki odaya inmek isteyen genç şarkıcı dengesini kaybederek aşağıya düştü. Beşinci kattan yere düşen Bueno ağır yaralandı.

Hemen hastaneye katılan ünlü şarkıcı, yapılan bütün tedavilere rağmen hayatını kaybetti. Hastaneden yapılan açıklamada düşme ile oluşan hasarın yanı sıra şarkıcının kalp krizi geçirdiği bilgisine de yer verildi. Şarkıcının balkona çıkmasına neden olan olayın ise karısı ile hiçbir alakasının olmadığı anlaşıldı. Odaya girmeye çalışan kişinin şarkıcının iş arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar