Connect with us

Magazin

Yasak Elma’nın yasak aşkı ortaya çıktı, ortalık birbirine karıştı

Ünlü oyuncu Şafak Pekdemir ile yönetmen sevgilisi Oğulcan Eren Akay’ın gecesi olaylı bitti. Cihangir’de sarmaş dolaş objektiflere takılan çiftten Akay, “Birazdan ben size göstereceğim!” diyerek kendisini görüntüleyen muhabirlere saldırırken, Pekdemir ise, “Lütfen bu olayı büyütmeyin, beni tanıyorsunuz” diyerek, gözyaşları içinde özür diledi

Published

on

By

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; 2018 yılında avukat Burak Mengü’den sessiz sedasız boşanan Şafak Pekdemir, önceki akşam yeni bir aşka yelken açtığı yönetmen sevgilisi Oğulcan Eren Akay ile birlikte Cihangir’deydi.

33 yaşındaki Pekdemir, gecenin geç saatlerine kadar sevgilisi ile birlikte samimi görüntüler sergiledi.

Ünlü oyuncu, Oğulcan Eren Akay ile birlikte mekandan ayrılırken flaşların patlamasıyla şaşkınlık yaşadı.

Alkolün dozunu kaçıran ve evli olduğu iddia edilen Oğulcan Eren Akay ise kendisini görüntüleyen muhabirlere sinkaflı sözler kullanarak, saldırdı.

“Birazdan ben size göstereceğim!” diyen Akay, Kanal D muhabiri Barış Agil’e kafa attı.

Bu durumu gören Şafak Pekdemir, bağırarak sevgilisini sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Arabaya binerek, sevgilisinin arkasından giden ünlü oyuncu, kısa süre sonra olay yerine geri döndü.

Gazetecilerden özür dileyerek konuyla ilgili açıklama yapan Pekdemir, “Lütfen bu olayı büyütmeyin. Haklısınız, görüntüleri kullanın. ‘Kullanmayın’ demiyorum ama beni lütfen gömmeyin. Beni tanıyorsunuz. 10 yıldır beni burada bir olayın içinde gördünüz mü bu akşam hariç? Ben bunu mu hak ediyorum ulan?” diyerek, ağlamaya başladı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar