Connect with us

Magazin

Yasin Obuz soluğu mahkemede aldı

Survivor ve Masterchef’te yarışan Yasin Obuz kendisine gelen bir hakarete karşı dayanamadı ve soluğu mahkemede aldı

Published

on

Tv8’de yayınlana yarışmalardan önce de sosyal medyada etkin bir kitlesi olan sosyal medya fenomeni Yasin Obuz, yarışmalara katıldıktan sonra kitlesini giderek büyüttü. 1 milyonu aşkın takipçisi için kısa süre önce albüm çıkaran Yasin Obuz, bir işte daha kendisini göstermişti. 10 elinde 10 marifet olan Yasin Obuz, kendisine gelen o yoruma daha fazla dayamadı ve adli işlemleri başlattı.

Acun Ilıcalı’nın ekranlara getirdiği Survivor yarışmasından 3. olarak ayrılan Yasin Obuz sosyal medya hesabını ise aktif bir şekilde kullanıyor. Neredeyse her paylaşımıyla gündeme bomba gibi düşen Yasin Obuz’un son hamlesi ağızları açık bıraktı.

5f79b3235542871b644e8645.jpg

Masterchef 2019 ve Survivor 2020’de kendini gösteren Yasin Obuz, kısa süre önce bir albüm çıkarmış ve sevenlerine bu albümü duyurmuştu. Takipçileri ise sesini duyduktan sonra ikiye ayrılmıştı. Kimi sesinin çok güzel olduğunu dile getirirken kimi ise albüm çıkarmasını doğru bulmamıştı. İşte tam da şarkılarıyla alakalı bir yorum; Yasin Obuz’u çileden çıkardı.

2743155-810x458.jpg

Takipçisini affetmedi

Sosyal medya hesabından bir paylaşımın altına “Her önüne gelen şarkıcı oluyor. Yasin sesin b.. gibi” yorumunu yapan takipçisini affetmeyen Yasin Obuz, soluğu mahkemede aldı ve tüm adli işlemleri başlattı. Takipçisinin kendisine ağır hakaretlerde bulunduğunu ve bu hakaretler sebebiyle küçük düşürüldüğünü söyleyen Yasin Obuz, dikkatleri üstüne çekti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar