Connect with us

Magazin

Yazın Serenay Sarıkaya ile görüntülenen iş adamı şimdi de Aleyna Tilki ile objektiflere yakalandı ve zafer işareti yaptı!

Aleyna Tilki’nin geçtiğimiz hafta objektiflere yakalandığı gizemli kişinin kimliği belli oldu. Genç şarkıcının, yemek yediği erkeğin geçen yaz Göcek’te Serenay Sarıkaya ile görüntülenen iş insanı Haldun Demirhisar olduğu ortaya çıktı

Published

on

By

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Aleyna Tilki, önceki akşam Arnavutköy’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Aleyna Tilki’nin yemek yediği gizemli kişinin geçen yaz Göcek’te Serenay Sarıkaya ile görüntülenen iş insanı Haldun Demirhisar olduğu ortaya çıktı.

Genç şarkıcı, mekan çıkışı patlayan flaşlar karşısında şaşkınlığını gizleyemezken, Demirhisar ise kendisini görüntüleyen muhabirlere zafer işareti yaparak poz verdi.

Bunu gören Tilki, hızla aracına doğru ilerleyerek oradan ayrıldı.

Öte yandan daha önce de Serenay Sarıkaya ile iş insanı Haldun Demirhisar’ın aşk yaşadığı öne sürülmüştü. İddiaların ardından ünlü oyuncu, “Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır.” diyerek, söylentilerin gerçek dışı olduğunu belirtmişti. Ancak Sarıkaya’nın Göcek’te tekrar Demirhisar ile görüntülenmesi yine dedikoduları alevlendirmişti.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar