Connect with us

Dünya

Yeni Buckingham iddiası: “Harry ve Meghan’ın suçladığı isim Prens Charles’tı!”

Kraliyet uzmanı Christopher Andersen, Prens Harry ve Meghan Markle’ın gündeme getirdiği bebeğinin ten rengi ile ilgili iddialarının hedefinin Prens Charles olduğunu öne sürdü.

Published

on

By

Sussex Dükü ve Düşesi, oğulları Archie’nin ten renginin Kraliyet ailesinde tartışma konusu olduğunu söylemişti. “Brothers and Wives: Inside the Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan” (Kardeşler ve Eşleri: William, Kate, Harry ve Meghan’ın Özel Hayatlarının İç Yüzü) adlı yeni kitabında Andersen, bu gündemi Prens Charles’ın yarattığını aktarıyor.

Kitaba göre Andersen’ın saraydaki kaynağı, Prens Harry ve Meghan Markle’ın nişanlandığı 27 Kasım 2017’de Prens Charles’ın, eşi Camilla’ya “Çocuklarının nasıl görüneceğini merak ediyorum” dediğini belirtiyor.

Soruya şaşıran Cornwall Düşesi Camilla, “Pekala, kesinlikle harika olacak” diye yanıt vermiş. Charles daha sonra sesini alçaltarak, “Demek istediğim, çocuklarının ten rengi nasıl görünecek?” diye başka bir soru daha sormuş.

İddiaya dair açıklama yapan Prens Charles’ın sözcüsü, “Bu kurgudan ibaret ve daha fazla yorum yapmaya değmez” ifadelerini kullandı.

Irkçılık tartışmasını Oprah Winfrey’e verdikleri bomba etkisi yaratan röportajda dile getiren Prens Harry ve Meghan Markle, isim vermeden ifadeleri “üst düzey bir Kraliyet üyesinin” söylediğini belirtmişti.

Röportajın ardından açıklama yapan Prens Harry’nin ağabeyi Prens William ise, “Irkçı bir aile değiliz” ifadelerini kullanmıştı.

 

Kaynak: Independent Türkçe,

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar