Connect with us

Magazin

Yıllar önce kilolu kadınlarla alay eden Mehmet Dinçerler’in kilolu olduğu eski fotoğrafı ortaya çıktı

Yıllar önce yaptığı bir paylaşımda “Şişko sarışın sen ölmelisin” diyerek kilolu insanlarla alay eden Mehmet Dinçerler’in yıllar öncesine ait kilolu bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Published

on

By

30 Nisan’da nikah masasına oturan Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti boşanma kararı aldı. Hadise’nin psikolojik baskıya maruz kaldığı gerekçesiyle boşanmak istediği Dinçerler’in yıllar önce yaptığı paylaşımlar gündeme gelmeye başladı.

KİLOLU KADINLARLA DALGA GEÇMİŞ

Ayrılık haberlerinin sosyal medyanın gündemine oturmasıyla Mehmet Dinçerler’in yıllar önce Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar da konuşulmaya başlandı. Paylaşımların hızla yayılmasıyla harekete geçen iş insanı Dinçerler, sosyal medya hesaplarını kapattı. Özel hayatı ve siyasi isimlerle ilgili dikkat çeken paylaşımlar yapan Dinçerler’in bir tweette “Pembe mini şort üstüne beyaz tişört, üstüne pembe şapka şişko sarışın sen ölmesin” yazdığı ortaya çıktı.

KİLOLU OLDUĞU FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Bu paylaşımının gündem olmasıyla Dinçerler’in seneler öncesine ait kilolu bir fotoğrafı da basına sızdı. Fotoğrafın Twitter’da yayılmasının ardından birçok kullanıcı “Twitter aleminin diline düşersen bu fotoğrafların ortaya çıkar” yorumunu yaptı.

HADİSE BOŞANMA DAVASI AÇTI

Boşanma kararı alan Hadise, geçtiğimiz gün avukatı aracılığıyla Beykoz 2. Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Mahkemeye sunulan dilekçede, Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçerler’in 30 Nisan 2022’de evlendikleri belirtilerek Dinçerler’in evlendikten kısa bir süre sonra, Hadise’nin sanat hayatını kısıtlamaya yönelik tutum ve davranışlarda bulunmaya başladığı anlatıldı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar