Connect with us

Kültür Sanat

Yılmaz Erdoğan, ‘Organize İşler’ serisinin üçüncü filmi için kolları sıvadı

‘Organize İşler’ serisinin üçüncü filmi ‘Organize İşler-Karun Hazinesi’ni seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan, aylardır senaryo yazımı üzerinde çalışıyor. Sanatçı, yazım aşamasından sonra oyuncu kadrosunu belirleyecek.

Published

on

By

ılmaz Erdoğan, ‘Organize İşler’ serisinin üçüncü filmi için kolları sıvadı. Erdoğan, hem yazıp yönettiği, hem de başrolünü üstlendiği ‘Organize İşler’i 2005 yılında sinemaseverlerle buluşturmuştu.

Filmde Erdoğan, başrolleri Tolga Çevik ve Demet Akbağ ile paylaşmıştı. Devam filmi ‘Organize İşler Sazan Sarmalı’ ise 2019 yılında beyazperdedeki yerini aldı. Filmde Erdoğan, başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola ve Bensu Soral ile paylaşmıştı.

Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak’ın haberine göre; usta oyuncu ve yönetmen, bir soygun hikâyesini konu alan ‘Organize İşler’in üçüncü filmi için çalışmalara başladı.

 

‘Organize İşler–Karun Hazinesi’ adlı yapımın senaryosunu yazmaya başlayan Erdoğan, 2022 yılında çekimler için start almayı hedefliyor. Aylardır senaryo üzerine çalışan Yılmaz Erdoğan, yazım aşaması bittikten sonra oyuncu seçmeleri için kolları sıvayacak.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar