Connect with us

Magazin

Yılmaz Vural’ın olaylı gecesi

Son olarak Büyükşehir Belediye Erzurumspor’u çalıştıran Yılmaz Vural, önceki gece Cihangir’deydi. Evli olan ve bir dönem “İki eşim var, ikisini de seviyorum” açıklamasıyla magazin gündemine gelen teknik direktör, kameralara aldırış etmeden samimi tavırlar sergilediği iki esmer güzele, 200 TL bahşiş verdiği çiçekçiden gül aldı.

Published

on

By

Yılmaz Vural, iki güzelle Cihangir’de bir mekanda eğlenmeye geldi. İsmet ve Sinem adında iki eşi olan, evli ve üç çocuk babası 69 yaşındaki Vural, alkolün de etkisiyle içeride esmer güzellerle samimiyeti ilerletti.

Ünlü teknik direktör, mekan çıkışı yanındaki güzellere çiçekçilerden gül aldı. Aldığı gülü kendisinden yaklaşık 30 yaş küçük olan arkadaşına veren Vural, oldukça rahat tavırlar sergiledi.

Kameralara aldırış etmeden, güzelleri aracına alan Vural, çiçekçilere de 200 TL bahşiş verdi. Yılmaz Vural’ın iki esmer güzel ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmesi, çevredekiler tarafından, “Yılmaz Hoca ofsayta düştü” şeklinde yorumlandı.

Yılmaz Vural, geçtiğimiz yıllarda verdiği bir röportajda, “İki eşim var. Biri Almanya’da, diğeri İstanbul’da. Çok iyi kadınlar. Onlara kıyamadım, ikisinden de vazgeçemedim. İki eşimi de çok seviyorum. Birbirlerini hiç kıskanmazlar, iyi geçinirler. Birlikte gayet güzel yaşıyoruz” demişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar