Connect with us

Magazin

Yurtdışı yasağı kaldırılan Gülşen Londra’ya yerleşiyor

İmam Hatip Liselilere yönelik sözleri nedeniyle hakkında dava açılan şarkıcı Gülşen’in itirazını değerlendiren mahkeme, şarkıcının yurt dışına çıkış yasağı kaldırılmıştı. İddiaya göre; Gülşen ailesiyle birlikte yaşamını Londra’da sürdürecek.

Published

on

By

İmam hatip liselilere yönelik sözleri gerekçesiyle yargılanan Gülşen, geçtiğimiz günlerde hakim karşısına çıktı.

Gülşen tarafından mahkemeye sunulan yazılı savunmada, yurt dışı yasağının ve her perşembe günü karakola imza verme şartının kaldırılması talep edilmişti.

Son olarak bu kararla ilgili mahkemeye avukatı aracılığı ile itiraz eden Gülşen hakkında karar çıktı. Mahkeme heyeti yurtdışına çıkma yasağı bulunan Gülşen’in seyahat yasağını 250 bin TL güvence bedeli ödemesi karşılığında kaldırdı.

‘LONDRA’YA YERLEŞİYORLAR’ İDDİASI!

Ünlü şarkıcı Gülşen’in Londra’ya yerleşeceği öne sürüldü. Onur Akay’ın iddiasına göre, daha önce İngiltere’ye yerleşme kararı alan ve oğlu Azur’un orada eğitim almasını isteyen şarkıcı Gülşen, son olaylardan sonra bu kararını hayata geçirmek için düğmeye bastı.

Ayrıca Gülşen’in bu kararını eşi Ozan Çolakoğlu’nun da desteklediği ve çiftin müzik hayatlarına bundan sonra Londra’da devam edecekleri belirtildi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar