Connect with us

Magazin

Yusuf Güney, İstanbul’u terk ediyor

Bir dönem Astral seyahatle uzaya gittiğini iddia eden Yusuf Güney, şimdi ise radikal bir karar alarak İstanbul’u terk edeceğini belirtti.

Published

on

Girdiği politik tartışmalar, yaptığı yorumlar ve açıklamalarla zaman zaman gündeme gelen Yusuf Güney tası tarağı toplayıp gitmeye karar verdi. Şarkıcı Yusuf Güney İstanbul’u terk ediyor.

Yusuf Güney de şehirden kaçan ünlüler kervanına katıldı. Yusuf Güney, İzmir Urla’ya taşınacağını açıklayıp “Artık şarkılarımı bir balıkçı kasabasında yapacağım” dedi.

İzmir’in Urla ilçesine yerleşme kararı aldığını söyleyen Güney, “Salı günü taşınıyorum. Balıkçı kasabasına gidiyorum.

Doğa ile iç içe kalıp eserlerimi, müziğimi sevenlerimle buluşturacağım. Daha verimli olacağım bir yere taşınıyorum” diye konuştu.

Yusuf Güney, bir dönem katıldığı programda şaşırtan bir açıklama yapmıştı. Yusuf Güney, program sunucusunun kendisine yönelttiği “Uzaya gitme hayalleriniz var mı?” şeklindeki sorusuna, dikkat çeken bir yanıt verdi: “Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral Seyahat bilimsel olarak da var. Yani düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz.

Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre Astral Seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım…”

İki sene önce Ay’da su olduğunu söyledim mesela NASA daha yeni açıkladı. Mars’ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı…”

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar