Connect with us

Magazin

Zafer Algöz: Gibi’nin 2 fırın ekmek yemesi lazım

Zafer Algöz, Erşan Kuneri’ye gelen eleştirilere verdiği yanıtlarla gündem oldu. Algöz, Gibi dizisi için “Gibi’nin 2 fırın ekmek yemesi lazım” yorumunu yaptı.

Published

on

Cem Yılmaz‘ın merakla beklenen Erşan Kuneri dizisinin 8 bölümlük ilk sezonu Netflix’te izleyicisiyle buluştu. Dizi, erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri’nin 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra ekip arkadaşlarıyla yaşadığı maceraları konu alıyor.

Dizide Cem Yılmaz’ın yanı sıra Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahikaya da rol alıyor.

İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluştu.

Dizi, sosyal medyada tartışmalara neden olurken Cem Yılmaz ve Zafer Algöz’ün eleştirilere verdiği yanıt gündem oldu.
“Erşan Kuneri’yi resmen sıfır beklenti ile açtım ama resmen her bölümde durdurup 1-2 dakika gülmek zorunda kaldım. 6. bölüme geldim efsane gerçekten. Şu ana kadar Kooperatif Kemal favori bölümüm. İçinde bir tık Gibi esintisi hissettim gibi” diyen bir kullanıcıya yanıt veren Zafer Alagöz, “Gibi’nin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar